مکمل ها, مکمل های ورزشی, مگ پلاس

آنچه باید از ویژگی‌های پودر پروتئین یونیورسال بدانیم

پودر پروتئین یونیورسال، یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین تولیدات مکمل دارویی است که جهت استفادة بدنسازان حرفه‌ای عرضه شده است. این محصول تجمیع پنج نوع پروتئین مختلف است که با درصدی از پائینکربوهیدرات ترکیب شده و مناسب استفادة کلیه تیپ‌های بدنی اعم از وزنه‌برداران، بدنسازان و سایر ورزشکاران است. برند یونیورسال یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های سازنده مکمل‌های بدنسازی در دنیا است که با درصد خلوص بالایی این داروها را تولید کرده و از استاندارد ایمنی کاملی استفاده می‌کند.

برند یونیورسال با سال‌ها تجربه در تولید مکمل‌های دارویی‌ـورزشی

برند Universal آمریکایی بوده و از سال ۱۹۷۷ در این حیطه مشغول به فعالیت است. انواع مختلفی از پودرهای پروتئین شامل پودر اولترا وی پرو و پودر اولترا ایزو وی با طعم‌ها و مقادیر مختلف عرضه می‌شوند که می‌تواند کمک زیادی در مسیر رشد عضلانی و آیندة ورزشی مصرف‌کنندگان داشته باشند. اگر شما نیز در زمرة علاقه‌مندان به این محصولات هستید و فعالیت بدنی و ورزشی حرفه‌ای دارید، جهت شناخت بهتر محصولات پروتئین برند یونیورسال با ما همراه باشید.

پودرهای پروتئین الترا وی یونیورسال 

انواع پودرهای پروتئینی تولید شرکت یونیورسال، از کیفیتی فوق‌العاده برخوردار هستند. هر وعده مصرفی آن از مواد مفید، مغذی و با خلوص بالایی تهیه شده است که روزانه در حدود بیست گرم پروتئین مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند. این محصولات طیف متنوعی از پروتئین‌های الترا هستند که با فرمولی خاص طراحی و تهیه‌شده‌اند. در ادامه به شرح خواص این دو مدل از پودرهای پروتئین برند Universal پرداخته و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم.

چرا بدن ورزشکاران به پروتئین مضاعفی نیاز دارد؟

وجود پروتئین بر عملکرد، قدرت بدنی و توانایی انجام فعالیت‌های روزمره تأثیر گذاشته و کمبود آن، فرد را دچار خستگی‌های مزمن، بی‌حالی، بیماری، کاهش قدرت بدنی، کاهش ایمنی، استرس‌های درونی و عدم تمرکز می‌کند. چنین تأثیراتی بر بدن ورزشکاران حرفه‌ای که به‌صورت روزانه و در ساعات طولانی ورزش کرده و قصد رشد عضلات خود را دارند، مشخص‌تر است. از آن‌جایی که مادة پروتئین مسئول ساخت آنزیم‌ها، پادتن‌ها و هورمون‌های گوناگونی است، برای کلیه اعضای بدن به‌ویژه ماهیچه‌ها ضروری بوده و جهت حفظ و ارتقاء سلامتی آن مؤثر است.

پروتئین به انتقال اکسیژن و هیدروژن در خون کمک کرده و مانع از افتادن سطح آن‌ها می‌شود. بسته به میزان فعالیت انجام شده در طول روز و در حین انجام ورزش‌های حرفه‌ای، میزان نیاز به مصرف پودر پروتئین یونیورسال متفاوت است. همین موضوع نشان می‌دهد نباید برای مصرف پروتئین‌های مکمل خودسرانه عمل کرده و ضروری است از دانش یک متخصص و دکترای فیزیولوژی ورزشی بهره گرفت.

از طرفی بدن آقایان به مقدار بیشتری از این ماده نسبت به بدن خانم‌ها نیازمند است. همین امر موجب شده تا درصد پروتئین دریافتی روزانة آن‌ها چه به‌صورت طبیعی و چه به شکل داروهای مکمل همچون پودر پروتئین یونیورسال، بالاتر باشد. فاکتورهای مؤثر بر مقدار دوز مصرفی یک ورزشکار از داروهای پروتئینی به جنس، سن، وزن، میزان فعالیت روزانه و نوع ورزش انجام شده، بستگی مستقیمی دارد.

بهترین مکمل های ورزشی

پودر اولترا وی پرو یونیورسال

پودر اولترا وی پرو یونیورسال با طعم بستنی شکلاتی

 

پودر اولترا وی پرو محصولی فوق‌العاده از برند Universal است که برای استفادة ورزشکاران رشته‌های قدرتی تأثیری شگفت‌آور دارد. مصرف این مکمل در کنار انجام تمرینات مقاومتی باعث شده تا ورزشکاران عضله‌هایی با سایزی بزرگ، قدرتی باورنکردنی و حجمی خالص داشته باشند و از بافت بدنی با کمترین درصد چربی بهره ببرند. مرغوبیت فرمولاسیون پودر پروتئین یونیورسال زبانزد بوده و نکات استاندارد و ایمنی کافی را رعایت کرده است. پودر اولترا وی پرو یونیورسال با مزه‌های گوناگون و طعم‌های خوشایندی عرضه می‌شود. از سری تولیدات پرطرفدار این محصول طعم بستنی شکلاتی آن است که در اوزان گوناگون از یک کیلویی گرفته تا ۲ الی ۴ کیلویی به فروش می‌رسد.

این پودر پروتئین دارای ویژگی‌های قابل توجهی است. از جمله تأثیری فوق‌العاده داشته و به‌سرعت اثر می‌کند. همچنین دارای طعم مطلوب با کمک طعم دهنده‌های طبیعی است و خوردن آن را لذت‌بخش می‌کند. پودر پروتئین یونیورسال دارای ترکیبات میکرویی و فیلتر شده بوده و به‌شکلی سرد و متقاطع تولید شده است.

پودر اولترا وی پرو یونیورسیال بمبی از اسیدهای آمینه است. کیفیت این محصول بسیار بالا بوده و امکان تأمین پروتئین مورد نیاز بدن در هر وعده را دارد. ترکیب این مکمل خوراکی از 70 درصد پروتئین و 30 درصد کربوهیدرات بوده و مناسب عضله‌سازی و حجم دهی بدن ورزشکاران بالأخص وزنه‌برداران و بدنسازان است. پودر پروتئین یونیورسال از نوع اولترا وی، در بهینه‌ترین شرایط ممکن تولید شده و سعی شده تا حد اطمینان از تغییرات ماهیت پروتئینی مواد آن جلوگیری شود.

مکمل‌های بعد از تمرین بدنسازی

اطلاعات ضروری پیرامون نحوة مصرف پودر پروتئین اولترا وی پرو یونیورسال

 

ترکیبات و قوانین استفاده از پودر اولترا وی پرو یونیورسال

پودر پروتئین اولترا وی پرو حاوی سه ترکیب اصلی است که شامل سویا، گندم و پودر شیر می‌شود. ارزش غذایی و پروتئینی این محصول در هر پیمانه دو هزار کالری بوده و به یک مادة فوق‌العاده جهت تغذیه روزانه ورزشکاران به شمار می‌رود. این پودر قابلیت مصرف به همراه شیر بدون درصد چربی یا هر مایعات نوشیدنی دیگری که فاقد چربی باشد را دارد. این ماده جایگزین منابع کالری نبوده و صرفاً به‌عنوان مکمل استفاده می‌شود. همچنین مصرف آن برای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال ممنوع است.

نحوة استفاده و مقدار مصرف آن بستگی به شرایط فرد داشته و می‌بایست توسط متخصصان تربیت‌بدنی و پزشکانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند،‌ مشخص شود. برای مصرف پودر پروتئین یونیورسال باید تمامی جوانب از جمله تداخلات دارویی را رعایت کرده و با پزشک متخصص مشورت کرد.

این ماده به دلیل ترکیبات سنگین و خاص خود، قابلیت مصرف در زمان بارداری و شیردهی را ندارد. در صورت بروز هرگونه عوارض از جمله تپش قلب، بی‌خوابی‌های مزمن، تحریک اعصاب شدید و سرگیجه، لازم است مصرف پودر قطع شده و به پزشک مربوطه مراجعه کرد. در برخی مسابقات ورزشی مصرف پودرهای مکمل غیرقانونی است؛ بنابراین ضروری است پیش از شرکت در آن‌ها از شرایط مسابقه آگاه شوید.

پودر اولترا ایزو وی یونیورسال با طعم شکلات

پودر اولترا ایزو وی یونیورسال

نمونة دیگری از پودر پروتئین یونیورسال، پودر اولترا ایزو وی است که با طعم‌های دل‌نشینی همچون شکلات عرضه می‌شود. این محصول نیز حاوی پروتئین‌های کافی و آمینواسیدهای ضروری مناسب بدن ورزشکاران حرفه‌ای است. ترکیبات این مکمل از گلوتامین و آمینواسید شاخه‌دار تشکیل شده و بسیار خالص است. ساختار این ماده از کربوهیدرات و چربی کمتری بهره برده و عمده توجه آن بر تأمین پروتئین است.

مکمل کراتین در بدنسازی

این مدل از پودر پروتئین یونیورسال از خانوادة اولترا بوده و کلیه مواد افزودنی همچون قند، چربی و لاکتوز صفر درصد دارد. از جمله ویژگی‌های این مکمل پروتئینی، وجود لاکتوفرین‌های محلول و گلوبولین‌های موجود در مواد آن است. از این محصول می‌توان به‌عنوان یک شیک پروتئین خوشمزه در میان‌وعده‌های ورزشی استفاده کرد.

طعم‌های مختلف پودر اولترا ایزو وی یونیورسال

جمع‌بندی

پودر پروتئین یونیورسال ‌مناسب مصرف ورزشکاران حرفه‌ای همچون بدنسازان، شناگران و وزنه‌برداران تولید و عرضه می‌شود. این ماده که سرشار از پروتئین‌ها، آمینو اسیدها و سایر مکمل‌های مورد نیاز بدن است، به رشد و عضله‌سازی بدن کمک کرده و موجب افزایش سایز ماهیچه‌ها می‌شود. پودر پروتئین یونیورسال در انواع مختلف و با طعم‌های متنوع تولید شده و طیف وسیعی از ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند. قوانین استفاده از چنین مکمل‌هایی مشخص بوده و باید در مورد میزان مصرف آن دقت کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *