مکمل ها, مکمل ورزشی, مگ پلاس

معرفی پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

از مکمل‌هایی که ورزشکاران حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند، پروتئین‌های بدنسازی است. پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن یکی از پروتئین‌هایی است که برای عضله‌سازی و چربی‌سوزی حرفه‌ای مصرف می‌شود. این محصول از کربوهیدرات‌های مفید و پروتئین ساخته شده است و یکی از منابع غنی برای بدنسازان به شمار می‌رود.

پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن برای چه کسانی مفید است؟

این پودر برای ورزشکاران حرفه‌ای، بدنسازان و تمام افرادی که به دنبال افزایش پروتئین، عضله‌سازی یا حجیم‌سازی ماهیچه‌های خود هستند مناسب است. مصرف این محصول برای کودکان و زنان باردار و شیرده مناسب نیست.

 فواید پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

مهم‌ترین کاربرد و فایدۀ پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن، کنترل وزن و عضله‌سازی است. این پودر به‌عنوان مکمل غذایی برای افرادی تجویز می‌شود که قصد حجیم‌سازی عضلات و افزایش پروتئین دارند. این پودر در کنار تمرینات ورزشی و به‌منظور تقویت ماهیچه‌های بدن مصرف می‌شود.

پودر پروتئین سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن سرشار از ویتامین‌های مختلف است و مصرف آن به تأمین ویتامین بدن، کمک می‌کند. این پودر یک مکمل غذایی غنی برای ورزشکاران و افرادی است که بدنسازی می‌کنند و برای تقویت قوای بدن مفید است.

مواد اولیه و محتویات مکمل سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

پروتئین سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن از پروتئین‌، کربوهیدرات، آهن، نمک و ویتامین‌های C ، E و بیشتر ویتامین‌های گروه  B ساخته می‌شود. قسمت اعظم این پودر را پروتئین تشکیل می‌دهد. برای طعم‌ محصول هم از شیرین‌کننده‌های مجاز، پودر کاکائو و وانیل استفاده شده است. در این پودر مقداری نمک و رنگ‌های خوراکی هم وجود دارد.

خرید مکمل ورزشی اصل از فروشگاه بزرگ مکمل پلاس با ارسال به سراسر ایران و تضمین بهترین قیمت انواع مکمل ورزشی ، مکمل پروتین و ویتامین ها  “

عوارض جانبی سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

در میان اطلاعات رسمی پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن، عوارض جانبی خطرناکی ثبت نشده است. همان‌طور که گفته شد این پودر یکی از مکمل‌های مجاز بدنسازی است. بااین‌وجود توصیه می‌کنیم به موارد و نکات ایمنی گفته‌شده (در ادامۀ متن) توجه کنید.

لازم است توجه داشته باشید که پودر اصل و باکیفیت عوارض جانبی خطرناکی ندارد و بی‌خطر بودن محصولات تقلبی را نمی‌توان تأیید کرد. بهتر است مکمل‌ها و پودرهای موردنیاز خود را از فروشگاه‌های معتبر بخرید تا از عوارض و خطرهای احتمالی پیشگیری کرده باشید.

زمان و طرز مصرف پودر سالید مس گلد کر لاین

100 گرم (معادل 3 و نیم اسکوپ) از پودر پروتئین سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن را با 250 میلی‌لیتر (حدوداً یک لیوان) آب سرد یا شیر مخلوط کنید. می‌توانید برای حل شدن بهتر پودر آن را درون یک شیکر هم بزنید. سپس محلول حاصل را مصرف کنید. میزان مصرف باتوجه‌به سطح ورزش و نظر کارشناس تغذیۀ ورزشکار فرق می‌کند. در حالت عادی، روزانه یک تا چهار پیمانه از این محصول تجویز می‌شود.

نخستین وعدۀ هر روز باید پس از بیدارشدن در صبح مصرف شود. وعده‌های بعدی پروتئین سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن را باید بین وعده‌های غذایی و به‌عنوان میان وعده استفاده کنید. بهتر است زمان تمرین خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که پودر بعد از تمرین (در فاصلة بین وعده‌های اصلی) مصرف شود.

جدول ارزش غذایی پودر سالید مس گلد کر لاین

برخی از مواد مغذی درون پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن و مقدار آن را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. اطلاعات جدول به‌ازای هر سهم از محصول محاسبه شده است.  این پودر سرشار از پروتئین و ویتامین است و چربی و قند اندکی دارد.

مادۀ غذایی مقدار
چربی 0.44 میلی‌گرم
سدیم 84 میلی‌گرم
کربوهیدرات 80.24 گرم
پروتئین 15.79 گرم

نکات مهم و موارد احتیاط مصرف پودر سالید مس گلد کر لاین

پودر سالید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن را باید در دمای اتاق نگهداری کرد. این محصول در تماس مستقیم با نور آفتاب یا دماهای بالا ممکن است خراب شود. بهتر است این پودر پروتئین را پس از مشورت با مربی و متخصص تغذیه استفاده کنید. استفاده از این محصول برای کودکان و زنان باردار یا شیرده توصیه نمی‌شود.

لازم به ذکر است که پودرهای پروتئین و مکمل‌های بدنسازی، صرفاً مکمل رژیم غذایی هستند و نمی‌توانند جای رژیم غذایی مناسب را بگیرند. اگر می‌خواهید به‌صورت اصولی از این مکمل‌ها استفاده کنید باید آن را در کنار رژیم غذایی مناسب و منابع طبیعی پروتئین به کار بگیرید تا نتیجۀ موردنظر را از مصرف آن بگیرید.

بسیاری از مکمل‌ها و پروتئین‌ها در فروشگاه‌های غیرمعتبر با کیفیت پایین عرضه می‌شوند. این‌گونه محصولات نه‌تنها کیفیت و کارایی مناسب ندارند، بلکه در بسیاری از موارد، عوارض خطرناکی برای بدن دارند و به همین دلیل اکیداً توصیه می‌کنیم این محصولات را از فروشنده‌ای معتبر و تخصصی تهیه کنید. هنگام خرید به بسته‌بندی محصول توجه کرده و از خریدن پودرهای بدون پلمپ خودداری کنید تا از عوارض سوء خرید مکمل‌های تقلبی در امان بمانید.

مکمل پلاس، عرضه‌کنندۀ تخصصی مکمل‌های مجاز بدنسازی و پروتئین‌های ورزشی

مکمل پلاس، فروشگاه تخصصی مکمل‌ و پروتئین‌های گیاهی و غیرگیاهی است. کلیۀ محصولات این فروشگاه از مراجع بهداشتی تأییدیه دارند و باکیفیت و اصالت عرضه می‌شوند.

اگر ورزشکار حرفه‌ای هستید یا بدنسازی را به‌صورت تخصصی دنبال می‌کنید می‌توانید کلیۀ مکمل‌ها و پروتئین‌های مجاز را از این فروشگاه تهیه کنید. مکمل پلاس، هم خدمات و فروش مجازی (آنلاین) دارد و هم می‌توانید محصول خود را به‌صورت حضوری و با خاطری آسوده از این فروشگاه تهیه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *