حرکات ورزشی, مکمل ها, مکمل های دارویی, مکمل ورزشی, مگ پلاس

معرفی پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی

معرفی پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی

با پیشرفت علم بدنسازی، مکمل‌های جدیدی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند به ورزشکار کمک زیادی کنند. یکی از این مکمل‌ها، پودر آمینو ایی ای ای بوده که دارای تعدادی از آمینواسیدهای ضروری موردنیاز بدن است. ما در این مطلب به بررسی ویژگی‌های پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی می‌پردازیم.

آشنایی با ایی ای ای و ویژگی‌های آن

نام مکمل‌های بدنسازی ایی ای ای (EAA) مخفف کلمه انگلیسی Essential amino acids به معنی آمینواسیدهای ضروری بدن است. در واقع این محصول با دارابودن تعدادی از آمینواسیدهای ضروری بدن، می‌تواند تاثیر مثبتی روی سنتز‌های پروتئینی گذاشته و در روند عضله‌سازی یا آنابولیک بدن انسان شرایطی پایدار و مثبت را ایجاد کند.

اما منظور از ضروری بودن آمینواسیدهای بدن چیست؟ بدن انسان تعدادی از آمینواسیدها را تولید می‌کند که به آن‌ها غیرضروری گفته می‌شود، اما آمینواسیدهای ضروری، آمینواسیدهایی هستند که بدن توانایی تولید آن‌ها را نداشته و باید توسط مواد غذایی تامین شوند. میزان آمینواسید تامین‌شده توسط مواد غذایی برای بدنسازان کم بوده و به همین علت از مکمل‌های غذایی نظیر پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی استفاده می‌شود.

تعداد آمینواسیدهای ضروری برای بدن انسان عدد 9 است. آمینواسیدهای تشکیل‌دهنده این محصول شامل ترکیبی از 9 آمینواسید ضروری است که 6 عدد از آن‌ها با 3 آمینواسید زنجیره‌ای یا BCAA متفاوت هستند و می‌توانند کیفیت تمرین بدنساز را بالاتر ببرند. آمینواسیدهای ضروری شامل لوسین، والین، ایزولوسین، فنیل آلانین، تئورین، متیونین، لیسین، تریپتوفان و هیستیدین هستند.

در واقع تفاوت اساسی که بین پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن و مکمل‌های بی سی ای ای وجود دارد آن است که این محصول تمام آمینواسیدهای ضروری برای بدن را پوشش می‌دهد اما در مکمل‌های بی سی ای ای تمرکز بر روی آمینواسیدهای زنجیره‌دار است.

معرفی پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی

پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی و ویژگی‌های آن

پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی به‌عنوان مکمل آمینواسیدهای ضروری برای ورزشکاران شناخته می‌شود که علاوه بر داشتن آمینواسیدهای ضروری و موردنیاز بدن، شامل مقداری کافئین، ال سیترولین و تالورین است. همچنین این محصول در ساختار خود از ویتامین B6 و ویتامین B12 نیز بهره‌مند است. داشتن این ویتامین‌ها به همراهی کافئین، عصاره گیاهی گوارانا، چای سبز و قهوه سبز باعث شده تا این مکمل بتواند از خستگی تمرین نیز کاسته و به سوخت‌وساز بدن کمک کند.

این محصول به علت داشتن چای سبز و قهوه سبز، به کاهش خستگی و بهبود متابولیسم بدن فرد ورزشکار کمک زیادی می‌کند. همچنین افزایش سوخت‌وساز بدن در هنگام استفاده از این محصول می‌تواند کمک به سزایی به عضله‌سازی و چربی‌سوزی نیز کند. به‌طورکلی این مکمل می‌تواند تاثیر زیادی را روی روند افزایش حجم و کاهش چربی افراد بگذارد.

پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن می‌تواند قبل و بعد از تمرین مصرف شود. این دو وعده در تمرین ورزشکاران بسیار موثر بوده و به عبارتی بیشترین تاثیر را روی تمرین آن روز می‌گذارد. استفاده این محصول نیز در این دو وعده می‌تواند با تامین آمینواسیدهای موردنیاز بدن، تاثیر دوچندانی روی کیفیت تمرین بگذارد.

سایر نکات درباره پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن در وزن 300 گرمی

در شرایطی که افراد در رژیم‌های غذایی سنگین به سر می‌برند، استفاده از این مکمل‌ها می‌تواند با تامین آمینواسیدهای موردنیاز بدن انسان، خستگی ناشی از تمرین را کاهش دهد. این موضوع همچنین سبب ایجاد تعادل در متابولیسم بدن شده و از تجزیه عضلات در شرایط تمرینی سنگین جلوگیری می‌کند.

در هر یک پیمانه (10 گرم) از پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی چیزی بیشتر از 5 گرم از مواد تشکیل‌دهنده این محصول شامل 9 آمینواسید ضروری هستند. بیشترین این مقدار نیز متعلق به آمینواسید لوسین است که به علت ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند به ریکاوری و بازسازی عضلات کمک کند.

برای مصرف این مکمل باید یک پیمانه از آن را با 300 میلی‌لیتر آب ترکیب کرده و مصرف کرد. دو وعده استفاده از این محصول در روز نیز می‌تواند مناسب باشد. در روزهای تمرینی یک وعده نیم ساعت قبل از تمرین و یک وعده بلافاصله بعد از تمرین باید مصرف شود. در روزهای استراحت نیز یک وعده صبح و یک وعده میان وعده‌های غذایی باید مصرف شود. همچنین استفاده از این محصول برای افراد زیر 18 سال و بانوان باردار نیز ممنوع است.

پودر حاوی آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی

تهیه پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی از مکمل پلاس

ما در این مطلب به بررسی پودر آمینو ایی ای ای گلد کر لاین ترک نوتریشن 300 گرمی پرداختیم. این محصول به علت داشتن همه آمینواسیدهای ضروری بدن می‌تواند اثرگذاری زیادی روی کیفیت تمرین ورزشکاران داشته باشد. تنها برای این محصول باید توجه داشت که از مکمل معتبری استفاده شود.

مکمل معرفی‌شده در این مطلب با داشتن تمام مجوزهای مربوط از ارگان‌های مربوطه و نسبتی مناسب گزینه‌ای باکیفیت محسوب می‌شود. ما در مجموعه مکمل پلاس سعی می‌کنیم تا با ارائه محصولات اصل و باکیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کرده و محصولی باکیفیت را به دست آن‌ها برسانیم. در صورت داشتن هرگونه سوال دیگری درباره این محصول و نحوه تهیه آن، می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *