مکمل پلاس علاوه بر توجه به حفظ کیفیت کالای نگهداری شده در انبار٬ حساسیت فراوانی به حفظ کیفیت کالا در هنگام حمل و نقل نیز دارد و میبایست تمهیدات بسیاری در این زمینه اندیشیده شود؛ تا کالا به صورت امن٬ سالم و قابل رهگیری و به سرعت به دست مشتری برسد. در جهت تحقق این اهداف واحد مرسولات مکمل پلاس به صورت شبانه روزی در حال پردازش سفارشات شما عزیزان با دقت و سرعت بالا میباشد.

ارسال رایگان در راستای حمایت از مشتری

به دلیل حجم و وزن بالای مکمل های غذایی ورزشی٬ وزن بسته ها به صورت میانگین به بیش از ۶ کیلوگرم میرسد. به همین سبب هزینه ارسال تحت استانداردهای مورد تایید مکمل پلاس و یک سیستم حمل و نقل استاندارد بسیار بالا میباشد. مکمل پلاس تمامی سفارش های ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر را به صورت کاملا رایگان ارسال مینماید. برای خریدهای کمتر از ۵۰۰ هزار تومان؛ مبلغ ۲۰ هزار تومان برای تمامی نقاط کشور به صورت ثابت اخذ میشود ( مبلغ ثابت 2۵ هزار تومان برای شهر تهران ) و هیچگونه مبلغ اضافی جهت تحویل سفارش از مشتری دریافت نمیشود. الباقی هزینه ها از جمله هزینه حمل و نقل مازاد بر ۲۰ هزار تومان پرداختی توسط مشتری؛ هزینه بسته بندی٬ ارزش افزوده٬ بیمه٬ مالیات و…از سوی مکمل پلاس پرداخت میشود.

امنیت حمل و نقل کالا در مکمل پلاس

تمامی محصولات غذایی و مکمل های مکمل پلاس در محلی کاملا امن٬ در فضایی استاندارد و تجهیز شده و با مراقبت کامل در دمای استاندارد و بدون رطوبت نگهداری میشوند. لوازم و تجهیزات ورزشی نیز در انباری مستقل و به همین رویه نگهداری میشود تا هیچگونه بو٬ رطوبت و…متوجه کالا نشود. بدین ترتیب کالای اولیه به همان صورت و با حفظ کیفیت پس از عبور از واحد کنترل کیفی به واحد مرسولات ارسال میشود. پکیج و بسته بندی کلال به صورت طناب کشی شده با استفاده از دستگاههای مدرن و در جعبه های مستحکم چند لایه قرار میگیرد و پلمپ میشود. بدین ترتیب هیچگونه اطلاعاتی از نوع محصول یا فاکتور٬ در بیرون بسته بندی و قبل از باز شدن بسته برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود (برای بسته های پستی) و تنها اطلاعات پستی خریدار بر روی بسته بندی درج میشود. تمامی مرسولات مکمل پلاس بیمه میشوند تا در صورت بروز اشکال و یا آسیب در سریعترین زمان ممکن با کالای سالم جایگزین و مجددا ارسال شوند.

توجه به سلامت و حفظ کیفیت محصولات هنگام حمل و نقل

مکمل پلاس در تلاش است تا کیفیت را فدای سرعت نکند٬ چرا که بخش بزرگی از فعالیت وبسایت مکمل پلاس٬ فروش مکمل های تغذیه ای ورزشی و بدنسازی میباشد. یک ماده غذایی و حتی مکمل غذایی میبایست با بهترین استاندارد های سیستم حمل و نقل جابجا شود؛ تا کالای بسته بندی شده تحت تاثیر گرمای شدید٬ مواد شیمیایی٬ نور٬ رطوبت و…نباشد. کالاهای ارسالی بدور از نور خورشید٬ بدور از رطوبت و یا حمل با مایعات در یک کانتینر٬ بدور از مواد شیمیایی و مواد مضر و بسیار با احتیاط حمل میشوند. بدین ترتیب در بیش از ۹۹.۹۹٪ کالای ارسالی در سلامت کامل تحویل مشتری میشود. همچنین مشتری موظف است در صورت مشاهده آسیب دیدگی بسته بندی٬ قبل از تحویل بسته این موضوع را به مکمل پلاس اعلام نماید تا مکمل پلاس پس از بررسی بسته آسیب دیده را بازگشت داده و مجددا اقدام به ارسال کالای جایگزین از مبدا نماید.

قابیلت رهگیری و ردیابی مرسوله از طریق مکمل پلاس

میتوان به جرات اذعان نمود که هم اکنون مکمل پلاس دارای با کیفیت ترین سیستم پردازش مرسوله و ارسال٬ در میان کسب و کارهای مشابه است. کد رهگیری سفارش شما بلافاصله بعد از پرداخت٬ پیامیک میشود. با اینحال اگر به هر دلیل پیامک را دریافت نکرده‌اید؛ میتوانید پس از ثبت سفارش٬ به صورت تماس تلفنی٬ پیگیری و رهگیری مرسوله خود را از طریق واحد پشتیبانی همه روزه بین ساعات ۱۱ الی ۱۶ انجام دهید.  پشتیبانی مکمل پلاس٬ محل دقیق مرسولات٬تاریخ ارسال و…را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهد.

سرعت مناسب حمل و نقل در کنار حفظ کیفیت و امنیت

پس از ثبت سفارش توسط مشتری به سرعت پردازش سفارش توسط مکمل پلاس آغاز میشود و بسته بندی تحویل واحد مرسولات میشود تا در سریعترین زمان ممکن٬ سفارش به مشتری تحویل شود. در حال حاضر سفارشات شهر تهران و شهرهای اطراف استان تهران نهایتا ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری تحویل داده میشود و سرویس اسنپ باکس حداکثر تحویل همان روز را برای شهر تهران فراهم مینماید. همچنین کلیه مناطق و استانهای همجوار و نزدیک تر به تهران که مبدا حرکت کامیون های حمل و نقل مکمل پلاس میباشد٬ موعد تحویل حداکثر ۳ روز کاری میباشد. دور افتاده ترین مناطق به انبار مرکزی مکمل پلاس واقع در تهران از جمله سیستان و بلوچستان٬ خوزستان٬ هرمزگان و شهرها و روستا های زیر مجموعه آنها  در حال حاضر دارای زمان تحویل حداکثر ۴ روز میباشد.

سرویس اسنپ باکس مخصوص شهر تهران

با انتخاب سرویس اسنپ باکس با توجه به ارسال امن سریع و مقرون به صرفه٬ ساکنان شهر تهران میتوانند سفارش ثبت شده خود را همان روز در محل مورد نظر دریافت نمایند. سرویس اسنپ باکس و الوپیک صرفا برای سفارشات پرداخت شده به صورت آنلاین انجام میشود و پرداخت کرایه بر عهده مشتری میباشد. تمامی سفارشات از مبدا میدان المپیک ارسال میشود و از نرم افزار اسنپ و الوپیک هزینه ارسال قابل استعلام است. سرویس اسنپ باکس در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی غیر فعال میباشد.

میانگین هزینه اسنپ باکس برای سفارشات ساکنین شهر تهران به صورت حدودی مبلغ ۴۰ هزار تومان میباشد.