مکمل های دارویی, مکمل های ورزشی, مکمل ورزشی, مگ پلاس

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

مکمل های قبل از تمرین بدنسازی موضوعی است که در مقاله امروز قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. مکمل‌ها به منظور تسریع کردن فرآیند عضله‌سازی بدن افراد ورزشکار مورد استفاده قرار می‌گیرند. از‌آنجایی‌که داشتن یک رژیم غذایی سالم و مناسب، همچنین پیگیری کردن تمرینات ورزشی به‌صورت مرتب برای بازیابی عضلات کافی نیست، باید از مکمل‌های مختلف استفاده کرد.

البته این مکمل‌ها برای افرادی مناسب است که قصد دارند ورزش را به‌صورت حرفه‌ای دنبال کنند. همچنین به عضله‌سازی بپردازند و به اندام خود فرم دهند. عضلات بدن زمانی که تحت تاثیر تمرینات پرفشار قرار می‌گیرند، سعی دارند خود را با شرایط جدید سازگار کنند؛ به همین دلیل بازدهی خود را افزایش می‌دهند. مکمل‌های برند Universal بسیاری از پروتئین‌‌های موردنیاز ورزشکاران را تامین می‌کنند.

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

استفاده از مکمل برند Universal

بهترین زمان استفاده از مکمل‌های ورزشی قبل از تمرین

افراد باید حدود 30 الی 60 دقیقه قبل از انجام تمرینات بدنسازی سعی کنند ذهن و بدن خود را خیلی خوب آماده کنند؛ ازاین رو مکمل‌هایی که قرار است پیش از تمرین استفاده کنیم، باید بتوانند قدرت ذهنی ما را افزایش دهند. قبل از اینکه مکمل خاصی را تهیه کنید، کلیه اطلاعات مربوط به آن را بررسی کرده و سپس استفاده از آن را آغاز کنید.

در صورتی‌ که مکمل های قبل از تمرین بدنسازی متناسب با لایف استایل زندگی شما همچنین تمرینات انتخاب نشوند علاوه بر آسیب بازده خوبی نخواهند داشت. بهترین مکمل‌هایی که قبل از برگزاری تمرینات بدنسازی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند، عبارتند از کراتین، گلوتامین، پروتئین، بتا آلانین، کافئین و BCAA.

معرفی مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

در این بخش قصد داریم، چند مورد از مکمل های قبل از تمرین بدنسازی بسیار باکیفیت و پرطرفداری که مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما معرفی کنیم.

  1. پودر کراتین کراپیور پی اند اف فارما

به دلیل استفاده از مواد متریال سالم‌تر و طبیعی‌تر نسبت به سایر مکمل‌ها، کراتین کراپیور محبوبیت بسیار زیادی نزد ورزشکاران دارد. اغلب افرادی که ورزش را به‌صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند، این پودر را به سایر مکمل‌های موجود در بازار ترجیح می‌دهند.

استفاده از این مکمل سبب می‌شود، تمرینات شما بازدهی بسیار بیشتری داشته باشد. حل شوندگی محصول در مایعات بسیار بالاست. از مزایای استفاده از این مکمل می‌توان به عقب انداختن خستگی، افزایش قدرت و استقامت عضلات، عدم وجود چربی و عضله سازی اشاره کرد. به منظور استفاده از این پودر می‌توانید یک پیمانه از آن را در صبح ناشتا و یک پیمانه را قبل از آغاز تمرینات میل کنید. مکمل های قبل از تمرین بدنسازی را به هیچ عنوان بیش از مقدار ذکر شده مصرف نکنید.

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

مکمل universal یک محصول باکیفیت

  1. پودر کراتین زد کانزپت

از مهم‌ترین مکمل های قبل از تمرین بدنسازی می‌توانیم پودر کراتین زد کانزپت را نام ببریم. به دلیل وجود مونوهیدرات میکرونایزر فرایند جذب و هضم این مکمل بسیار سریع صورت می‌گیرد. پس از گذشت مدتی از مصرف، پودر ‌توان و تراکم ماهیچه‌های ورزشکار به طرز حیرت‌انگیزی افزایش می‌یابد. کراتین مونوهیدرات مزایای بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل ورزشکاران از آن زیاد استفاده می‌کنند.

این ماده عملکرد و فعالیت بدنی افراد را بالاتر از دوران قبل از مصرف می‌برد. پس از میل کردن این مکمل ورزشکار می‌تواند وزنه‌های سنگین‌تری را برای انجام تمرینات انتخاب کند. حجم دهی برای رشد عضلات، بالا رفتن مقاومت بدن و تسریع فرایند ریکاوری همگی از فواید استفاده از این محصول هستند. حدود یک پیمانه از این پودر را با 200 الی300 میلی‌لیتر مخلوط کرده و سپس میل کنید.

  1. مس دوبیس نوتریشن

شرکت سازنده این محصول سعی کرده است تا به‌صورت تخصصی، کمبود وزن بدن را به‌وسیله این محصول جبران کند. اسید آمینه‌های موجود در پودر تنوع بسیار زیادی دارند و به همین دلیل، با مصرف آن بسیاری از کمبودهای بدن خود را جبران می‌کنید.

فرآیند عضله‌سازی با مصرف مکمل های قبل از تمرین بدنسازی همچنین مکمل های یونیورسال سرعت بیشتری پیدا می‌کند. از طرفی سبب جلوگیری از افتادن قند و کاهش فشار خون ورزشکار می‌‌شود. پس از مصرف مکمل خودتان متوجه خواهید شد که انرژی شما به میزان زیادی افزایش می‌یابد. به منظور استفاده از آن نیز باید 5 پیمانه از آن را در آبمیوه و یا آب مخلوط کرده و قبل و بعد از انجام تمرینات استفاده کنید.

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

استفاده از مکمل‌های مختلف

مواد موجود در مکمل‌های بدنسازی

مکمل‌های بدنسازی از مواد گوناگونی تشکیل شده‌اند که برخی از آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

کراتین

کراتین جزء پرطرفدارترین مکمل‌های بدنسازی است که می‌توان از آن در زمان‌های متفاوتی استفاده کرد. این ماده از آن دست موادی است که قبل و بعد از انجام ورزش، قابل استفاده است و نیازهای بدن شما را به‌خوبی تامین می‌کند. ورزشکاران در هر زمانی که احساس ‌کنند باید چیزی بخورند، می‌توانند از کراتین استفاده کنند. این ماده معمولاً در اغلب محصولات برند یونیورسال وجود دارد.

گلوتامین

گلوتامین یکی از مواد بسیار مغذی است که کاربرد زیادی نزد ورزشکارانی که ورزش را به‌صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند، دارد. همچنین افرادی که تمرینات خود را به‌صورت مرتب انجام می‌دهند، می‌توانند 40 گرم از این مکمل را به‌عنوان یکی از مکمل های قبل از تمرین بدنسازی میل کنند. البته بهتر است این مقدار را به 4 الی 6 وعده متنوع تقسیم کنید. ایده‌آل‌ترین زمانی که می‌توان از این ماده استفاده کرد، قبل از خواب بوده که بدن انرژی خود را تخلیه کرده است.

برخورداری از اندام ایده‌آل با استفاده از برند universal

پروتئین‌ها

پروتئین‌ها جز اصلی‌ترین مکمل‌ها هستند که کارایی بسیار بالایی دارند. پروتئین کازئین و وی از جمله بهترین نمونه‌ها هستند که استفاده زیاد و در اغلب ترکیبات مکمل universal دیده می‌شوند. پروتئین وی ترکیبات بسیار عالی را درون خود دارد و همین ویژگی سبب می‌شود شما در حین تمرینات همچنین قبل و بعد از آن بتوانید از این مکمل استفاده کنید. هضم سریع و جذب بالا، یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این پروتئین به‌شمار می‌رود.

معرفی کامل مکمل های قبل از تمرین بدنسازی

بتا آلانین

مصرف بتا آلانین قبل از آغاز کردن تمرینات پرفشار می‌تواند به ورزشکار کمک کند تا قدرت عضلات خود را بهبود ببخشد. جالب است بدانید که در مصرف این ماده هرگز نباید افراط کنید؛ زیرا مصرف بیش از اندازه آن ممکن است، عوارضی مانند خارش شدید پوست را برای شما به دنبال داشته باشد. استفاده در زمان مناسب و اندازه‌های صحیح تاثیرگذاری این ماده را روی بدن افراد را بیشتر می‌کند. این ماده نیز به طور معمول در مکمل های قبل از تمرین بدنسازی وجود دارد.

کافئین

کافئین را می‌توان در لیست بهترین مکمل‌ها جهت استفاده قبل از انجام فعالیت‌های ورزشی قرار داد که در اغلب مکمل های یونیورسال وجود دارد. با استفاده از این ماده ورزشکاران انرژی خوبی را برای انجام فعالیت‌های پر فشار به دست می آورند.

میزان استفاده از کافئین برای افراد بنا بر نیازهای بدن آن‌ها بسیار متنوع است. سایت مکمل پلاس محصولات بسیار متنوعی را به مشتریان خود عرضه می‌دارد. مکمل‌های موجود در این فروشگاه با کلیه اطلاعات روی سایت قرار گرفته‌اند؛ بنابراین افراد به‌راحتی می‌توانند محصول مورد‌نظر خود را خریداری کنند.

انجام تمرینات پرفشار ورزشی

جمع‌بندی

مکمل‌های قبل از تمرینات بدنسازی موضوعی است که در مقاله امروز به طور کامل آن را مورد بحث قرار دادیم. قطعاً تاکنون متوجه شده‌اید که دنیای پروتئین‌ها تنوع زیادی دارد؛ به همین دلیل برای استفاده کردن از مکمل‌ها شما باید به شناخت خوبی در مورد انواع و اقسام پروتئین‌ها و همچنین کارایی که دارند، دست پیدا کنید.

این شناخت به شما کمک می‌کند تا زودتر و بهتر بتوانید به چیزی که می‌خواهید، دست یابید. البته ورزشکاران حرفه‌ای قطعاً این شناخت را نسبت به این محصولات دارند اما روی صحبت ما با افرادی است که دوست دارند ورزش بدنسازی را آغاز کنند. معمولاً این افراد عجله زیادی برای شکل دادن به بدن خود و عضله‌سازی دارند. برند یونیورسال یکی از شرکت‌های نامدار در زمینه تولید انواع مکمل‌هاست.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *