مکمل ها, مکمل های دارویی, مگ پلاس

معرفی پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم

معرفی پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم مکملی است که افراد بسیار لاغر یا اکتومورفیک‌ها برای افزایش وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل از آن استفاده می‌کنند.

این بار لاغرها بخوانند

تناسب‌اندام همیشه کاهش وزن را به ذهن متبادر می‌کند، اما بسیاری از افراد هستند که به سبب لاغری بیش از حد، نیازمند افزایش وزن هستند تا به وزن دلخواه برسند. افراد لاغر، نه‌تنها باید ورزش‌های مخصوص انجام دهند، بلکه مانند سایر ورزشکاران لازم است تا از پودرهایی استفاده کنند که آن‌ها را سریع‌تر به هدفشان برساند. گینرها یا پودرهای Gainer Weight مخصوص این افراد تولید شده است. اما پیش از آن بیایید با محصولات گینر بیشتر آشنا شویم.

mokamelplus

گینر مصرف کنیم یا خیر؟

 گینرها که امروزه توانسته‌اند جای خود را در میان مکمل‌ها باز کنند، فرمولی هستند که به افراد کمک می‌کنند تا با افزایش وزن به وزن دلخواه خود برسند. این پودر‌ها سرشار از کربوهیدرات و کالری هستند. همین موارد باعث افزایش وزن و افزایش چربی شده و افراد را به وزن ایده‌آل خود می‌رساند‌

برخی از افراد، به‌سادگی نمی‌توانند وزن به دست آورند. این افراد که به‌اصطلاح Hard Gainer نامیده می‌شوند با وجود عادت غذایی سالمی که دارند، باز هم نمی‌توانند وزن اضافه کنند. دلیل این امر هم می‌تواند متابولیسم بالای بدن باشد، هم می‌تواند از بیماری فرد ناشی شود‌. این افراد باید برنامه غذایی منظمی را در کنار تمرین‌های ورزشی داشته باشند تا بتوانند کالری بدن خود را کسب کنند و به توده بدنی خود دست یابند.

در این میان پودرهایی تولید شده که به افراد بسیار لاغر کمک می‌کند تا به وزن مطلوب دست یابند و البته در میان جامعه تناسب‌اندام بسیار مورد قبول واقع شده است. گینرها حاوی ترکیب مواد ریز مغذی و مغذی درشت است که با مواد بسیار خاص ترکیب می‌شود.

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم حاوی چه مواردی است؟

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم از موادی مانند پروتئین ایزوله وی، چندین آمینواسید، کازئین، نشاسته ذرت، آلبومین و مواردی مانند این تشکیل شده است. به‌عنوان‌مثال پروتئین وی یکی از ترکیباتی است که می‌تواند جزو قوی‌ترین عضله سازها به حساب آید.

دلیل آن نیز سرعت بالا در جذب است. درست در پایین‌ترین نقطه مری، پروتئین‌ها به‌سرعت تجزیه و سپس وارد خون می‌شوند. این مواد با جریان خون حرکت کرده و به بافت عضلات می‌رسد. عضلات نیز این آمینواسیدها را سنتز می‌کند؛ در نتیجه چربی موجود در عضلات کاهش پیدا می‌کند.

یکی از آمینواسیدهای موجود در این محصول BCAA است که با نام اسیدآمینه شاخه دار شناخته می‌شوند. این گروه از آمینواسیدها شامل لوسین، والین و ایزولوسین هستند. به‌صورت کلی این امینو اسیدها عضلات از دست رفته را ترمیم کرده و با عضله‌سازی و حفظ عضلات، به‌تناسب اندام کمک می‌کنند‌. اسید آمینه‌هایی که ذکر شد، در کبد کاربردی ندارند و محل استقرار آن‌ها ماهیچه هستند. نکته مهم این است که در عین ضرورتی که این آمینواسیدها برای بدن دارند، اما بدن نمی‌تواند آن‌ها را به‌خودی‌خود بسازد.

مکمل کراتین در بدنسازی

در افراد عادی این آمینواسیدها به میزان لازم از برخی از مواد غذایی به دست می‌آید، اما ورزشکاران به این مواد بیش از دیگران نیاز دارند؛ در نتیجه با استفاده از مکمل‌هایی که حاوی این آمینواسیدها هستند می‌توانند این نقص را جبران کنند.

یکی از آمینواسیدهایی که در این مکمل وجود دارد ال آرژنین است که وظیفه جالبی را بر عهده دارد این ماده باعث می‌شود تا عروق بدن باز شده و خون با سرعت بیشتری در آن به جریان درآید. در ورزش‌هایی که هوازی هستند این ماده بیش‌ازپیش می‌تواند مؤثر باشد. با کمک ال آرژنین سیگنال‌های سلول عضلانی عملکرد بهتری پیدا می‌کنند و باعث می‌شود تا هورمون رشد بیشتر فعالیت کند.

گلیسین و سیستین نیز از ترکیباتی دیگر پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 3000 گرم محسوب می‌شوند. گلیسین به ساخت دیگر آمینواسیدها کمک می‌کند و سیستین مانند آنتی‌اکسیدانی قوی باعث می‌شود تا بدن پس از تمرین دچار التهاب نشده و درد ناشی از التهاب کاهش پیدا کند.

درست بخرید، سلامت خود را تأمین کنید

 

زمانی که تصمیم گرفتید مکمل‌های غذایی را تهیه کنید، اولین نکته‌ای که به آن توجه می‌کنید، استاندارد محصول است. این محصولات مستقیماً بر سلامت جسمانی شما تأثیر می‌گذارند پس باید در تهیه آن‌ها دقت کامل را مبذول داشته باشید.

مکمل پلاس، همان جایی است که می‌توانید با خیال راحت محصولات و مکمل‌های غذایی را که برای عضله‌سازی نیاز دارید تهیه کنید. تفاوتی ندارد شما کدام محصول را برای پرورش و تناسب‌اندام خود می‌خواهید. مکمل پلاس، انواع مکمل‌های غذایی را در سایت خود دارد. تنها کافی است محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و با چند کلیک کوچک آن را تهیه کنید از سلامت و کیفیت این محصولات مطمئن باشید و با خیال راحت آن‌ها را تهیه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *