مکمل ها, مکمل های ورزشی, مگ پلاس

پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم

پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم

پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم محصولی است که به رشد ماهیچه‌های شما کمک می‌کند. این محصول که حاوی آمینواسید لوسین است، به‌سرعت در بدن جذب می‌شود. به دلیل استفاده از پودر تخم‌مرغ در این ‌محصول، عضلات شما به‌سرعت ساخته می‌شوند. این‌ محصول را در میان وعده غذایی مصرف کنید.

شرح پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان

ورزشکاران، به هوش باشید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید اندامی عضلانی داشته باشید و زمان زیادی را در باشگاه می‌گذرانید، دیگر نگران نباشید. پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم یکی از محصولاتی است که به عضله‌سازی شما کمک می‌کند. این محصول از پودر پروتئین سفیده تخم‌مرغ تشکیل شده است اما بد نیست کمی با پودر پروتئین تخم‌مرغ آشنا شوید.

این شما و این پودر پروتئین تخم‌مرغ

اغلب پودرهای پروتئینی که در بازار موجود هستند، از منابعی استفاده کرده‌اند که مانند وی، کازئین، سویا، برنج، شاهدانه و نخود، از منابع غلیظ پروتئین شناخته می‌شود.

امروزه پودر پروتئین سفیده تخم‌مرغ نیز در بازار موجود است و در اختیار ورزشکارانی قرار دارد که عاشق رشته پرورش اندام هستند و داشتن عضله برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است.

سفیده تخم‌مرغ حاوی ۱۰ درصد پروتئین و ۹۰ درصد آب است و همین ۱۰ درصد، ۷۰ درصد پروتئین کل تخم‌مرغ را به خود اختصاص می‌دهد اما باید بدانید که این پودرها نیز مانند سایر پودرهای پروتئینی، جزو محصولات محبوبی هستند که توانسته‌اند امتحان خود را در رشد، حفظ و قدرت عملکرد عضلات به‌خوبی پس دهند.

همه چیز برای عضله‌سازی

درست است که این محصول از پودر پروتئین سفیده تخم‌مرغ تشکیل شده است، اما باید بدانید که پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم تنها حاوی این نوع از پروتئین نیست و ترکیبات دیگری نیز به آن افزوده شده که اکنون با آن‌ها آشنا خواهیم شد. این محصول نه‌تنها از پروتئین اگ تشکیل شده، بلکه اسیدآمینه لوسین نیز به آن افزوده شده است.

مزایای استفاده از پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم چیست؟

اگر از این محصول استفاده کنید می‌توانید مطمئن باشید که عضلات شما با سرعت بیشتری رشد خواهند کرد. پروتئین تخم‌مرغ محرک ماهیچه‌ها برای رشد است. پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم همان‌طور که گفتیم دارای اسیدآمینه لوسین است و همین امر باعث می‌شود تا بدون افزودن چربی، شاخص توده بدنی را افزایش دهد.

این محصول دارای پروتئین تخم‌مرغ است که تحقیقات ثابت کرده باکیفیت‌ترین پروتئینی است که در طبیعت می‌توانید بیابید‌. از ویژگی‌های این محصول، به‌واسطه دارابودن این پروتئین این است که باعث افزایش سرعت بدن در حجم آوری و رشد ماهیچه‌ها می‌شود.

پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم

پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم

بایدها و نبایدهای مصرف

پروتئینی که در سفیده تخم‌مرغ وجود دارد، از انواع پروتئین‌هایی است که چربی، کربوهیدرات و کالری موجود در آن بسیار کم است. همین امر مناسب کسانی است که با رژیم غذایی به دنبال کم‌کردن وزن خود هستند‌. این امر به آن دلیل است که این محصول کمک می‌کند تا تنها چربی بدنی آن‌ها در جریان رژیم از بین برود و دچار کاهش توده عضلات نشده و متناسب لاغر شوند.

البته توجه کنید که در مقایسه با پروتئین موجود در آب پنیر، پروتئین موجود در سفیده تخم‌مرغ دارای حدود ۱۰۰ الی ۱۴۰ کالری است؛ ازاین‌رو افرادی که مبتلا به کلسترول خون هستند، باید در مصرف این محصول دقت کرده و تحت‌نظر پزشک آن را مصرف کنند. این محصول مناسب افرادی است که تمایل به رشد ماهیچه‌ها دارند، اما به لاکتوز نیز حساسیت دارند.

تخم‌مرغ دارای لاکتوز آزاد است. لاکتوز یکی از حساسیت‌های غذایی شناخته شده در جهان است که نزدیک به ۶۵ درصد مردم جهان به آن مبتلا هستند. لاکتوز در پروتئین‌هایی مانند پروتئین آب پنیر، پروتئین شیر و کازئین وجود دارد. البته باید این مطلب را در نظر بگیرید که درجات لاکتوز در این محصولات بسیار متفاوت است. تنها محصول پروتئینی که حاوی لاکتوز نیست، پروتئین سفیده تخم‌مرغ است. این وجه تمایز این‌ محصول با سایر محصولات پروتئینی است.

تناسب اندام با پودر پروتئین دکتر سان

یک گام تا تناسب‌اندام

حال که با مزایای پودر پروتئین اگ 100 درصد دکتر سان 1000 گرم آشنا شدید باید بدانیم که از کجا می‌توان این محصول را تهیه کرد؟ این محصول ازآنجاکه با سلامت شما مستقیماً در ارتباط است، باید از محلی تهیه شود که مطمئن باشید محصولی تقلبی را به دستتان نمی‌رساند. سلامت محصول از نظر کیفی حرف اول را می‌زند.

البته کیفیت بخشی از تهیه محصول و بخش دیگر آن هزینه‌ای است که باید بپردازید. محصولی که تهیه می‌کنید باید سلامت بدن و دخل و خرجتان را با هم تأمین کند.

ما به شما توصیه می‌کنیم که مکمل پلاس را انتخاب کنید. این فروشگاه می‌تواند هر‌ مکملی را که در باشگاه نیاز دارید در اختیار شما قرار ‌دهد. می‌توانید تنها با چند کلیک محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و مطمئن باشید مکملی که دریافت می‌کنید، سلامت شما را تضمین می‌کند. برای ماهیچه سازی، آماده شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *