مکمل ها, مکمل های ورزشی, مکمل ورزشی, مگ پلاس

معرفی پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم 

DR SUN BCAA Powder 300 g

پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم  دارای یکی از مهم‌ترین و با کیفیت‌ترین اسیدهای آمینه‌ای است که برای بدن ضرورت دارد. با کمک این پودر مکمل، می‌توانید سریع‌تر عضله‌سازی کنید و حجم عضلاتتان را در دوره‌های حجم‌سازی و عضله‌سازی افزایش دهید.

به‌سادگی اندامتان را پرورش دهید

پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم حاوی یکی از مهم‌ترین اسید آمینه‌هایی است که تابه‌حال برای بدن کشف شده است. BCAA یکی از اسید آمینه‌های شاخه دار است که شامل ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین می‎‌شود. نکته استفاده از این اسیدهای آمینه این است که بدن خود به‌تنهایی قادر به ساخت این شاخه از اسیدآمینه نیست. از طرف دیگر زمانی که فعالیت و ورزش سخت انجام می‌دهید، آنها از بین می‌روند.

اگر شما هم تحت انجام فعالیت‌ها و تمرینات سخت ورزشی هستید و تصمیم دارید که به اندامی مناسب دسترسی پیدا کنید، باید بدانید پودر مکمل تمرینی که حاوی بی سی ای ای است، می‌تواند از تحلیل رفتن عضلات جلوگیری کند و از مهم‌ترین عوامل در رشد عضلات به حساب می‌آید.

پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم  

چرا و به چه دلیل؟

چرا و به چه دلیل می‌توانید مطمئن شوید که این نوع از مکمل‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا اندامی را که در نظر دارید برای خود به دست آورید. به عبارت ساده، پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم دارای مزایایی است که می‌تواند در کنار تمریناتی که انجام می‌دهید، سرعت رسیدن به هدفتان را افزایش دهد.

اسیدآمینه BCAA یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌کند کمک به سنتز پروتئین در ماهیچه است. همین کار باعث می‌شود تا عضلات سریع‌تر رشد کرده و پروسه عضله‌سازی تسریع شود. از طرف دیگر زمانی که ورزشکاران در دوره‌های کات و چربی‌سوزی هستند، عضلاتشان تخریب می‌شود. این اسیدآمینه شاخه دار از این روند جلوگیری می‌کند.

 پس از این‌که وارد دوره­های حجم و عضله‌سازی شدید، وقت آن رسیده است که از این مکمل استفاده کنید تا به این روند کمک کنید. نظرتان در زمینه سیکس پک چیست؟ اسیدآمینه بی سی ای ای به تفکیک عضلات و ساخت سیکس پک به شما کمک شایانی خواهد کرد.

از  BCAA بیشتر بدانید

بدن انسان نیازمند به 9 اسیدآمینه است که خود قادر به تولید آن نیست و شما باید از بیرون آن را به بدن برسانید. شما این اسید آمینه‌ها را یا از طریق غذا یا مکمل‌ها باید به بدن برسانید. یکی از اصلی‌ترین گروه‌هایی که در میان آمینواسیدها وجود دارد، آمینواسیدی شاخه‌دار و موسوم به بی سی ای ای است. این اسیدآمینه بسیار حیاتی، همان‌طور که پیش‌تر هم ذکر کردیم، شامل لوسین، ایزولوسین و والین است.

35 درصد از پروتئین‌هایی که در ماهیچه‌ها وجود دارد، توسط اسیدآمینه بی سی ای ای ساخته می‌شود. سه اسید آمینه‌ای که پیش‌تر هم نام بردیم را می‌توانید توسط رژیم‌های غذایی به بدن برسانید. می‌توانید از طریق غذا یا با کمک مکمل‌هایی مانند پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم به بدن برسانید.

 بهترین زمان مصرفی که تحقیقات ثابت کرده‌اند، قبل از تمرین‌های بسیار شدید و یا کار فیزیکی بسیار سخت است. ترکیب این مکمل‌ها شامل 1 واحد لوسین، 1 واحد ایزولوسین و 2 واحد والین است. فراموش نکنید که این اسید آمینه‌ها با متابولیزه شدن در ماهیچه‌ها، عملکرد بهتری را برای ماهیچه‌ها فراهم می‌کنند.

اگر ورزشکار نیستید و مشکل جسمانی ندارید، اسید آمینه‌هایی که شاخه دار هستند باعث می‌شوند که راحت‌تر چربی از دست بدهید و عضلاتتان نیز در اثر کار زیاد، دچار تحلیل و تجزیه نشوند. از طرف دیگر خستگی با مصرف این مکمل‌ها هیچ معنایی برایتان ندارد. مهم‌ترین گروهی که بهتر است از این مکمل‌ها استفاده کنند، وگان‌ها و گیاهخواران هستند که به دلیل نوع رژیم غذایی که دارند، پروتئین به بدن آن‌ها نمی‌رسد.

چگونه پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم را مصرف کنیم؟

  اگر تصمیم دارید که پودر بی سی ای ای دکتر سان 300 گرم را به‌عنوان مکمل تمرینی مصرف کنید، بهتر است بدانید که می‌توانید یک سروینگ از این محصول را در روز چند نوبت مصرف کنید. میزان 1 تا 3 بار بهترین زمان برای مصرف این سروینگ است. اما اگر تصمیم دارید در روزهای تمرین از این محصول استفاده کنید یا باید آن را 45 دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید یا بلافاصله بعد از تمرین از نوشیدن آن لذت ببرید.

پیش به‌سوی خرید

سایت‌ها و فروشگاه‌های زیادی هستند که پودرها و مکمل‌های تمرینی را در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهند. اما هیچ‌کدام از این سایت‌ها و فروشگاه‌ها از نظر اعتبار مانند مکمل پلاس نیستند. این تنها مکمل پلاس است که انواع پودرها و محصولات تکمیلی را برای ورزشکاران و سایر افراد جامعه فراهم کرده و با اطمینان از سلامت محصول آن را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. به مکمل پلاس بروید و برای عضله‌سازی آماده شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *