مکمل ها, مکمل های ورزشی, مگ پلاس

معرفی پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

https://mokamelplus.ir/dr-sun-7000-creatine-powder/

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم نوعی مکمل ورزشی است که بسیاری از بدنسازان از آن استفاده می‌کنند. مکمل‌ ها در واقع کمک‌کننده‌ای قوی برای ورزشکاران هستند تا هرچه زودتر به اندام ایده‌آل خود برسند. این مکمل ورزشی دارای تمام اسیدهای آمینه، پروتئین‌ها، مکمل­های چربی‌سوز، مکمل­های سلامت‌محور و ویتامین­ها است.

این محصول تضمینی برای تمام ورزشکاران محسوب شده که بدون ذره‌ای آسیب‌رسانی به بدن، پروتئین‌های لازمه را فراهم می‌کند. ورزشکاران در سرتاسر دنیا می‌توانند به‌راحتی این محصول را تهیه و بدون هیچ‌گونه نگرانی از این مکمل استفاده کنند.

 

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم یک مکمل بسیار عالی و قوی برای ورزشکاران است. این محصول برای افرادی که می‌خواهند افزایش وزن داشته باشند یا به دنبال عضلات حجیم هستند، توصیه می‌شود. این مکمل در واقع همان کربوهیدرات بوده که با چربی و پروتئین مخلوط شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.

 به‌طورکلی دو نوع گینر وجود دارد که یکی از آن­ها گینر وزن و دیگری گینر حجم که محتوای هریک با دیگری متفاوت است. گینر وزن برای افزایش وزن استفاده شده و به افرادی که لاغر هستند توصیه می‌شود. گینر حجم نیز، همان گونه که از نام آن پیداست، برای افرادی که به دنبال افزایش حجم هستند، مناسب است.

 

انواع پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، دو نوع پودر گینر وجود دارد که یکی برای افزایش وزن و دیگری جهت افزایش حجم مورداستفاده قرار می‌گیرند. ترکیباتی که برای ساخت این دو نوع گینر استفاده شده با یکدیگر کمی متفاوت است.

گینر وزن باتوجه‌به پروتئین و کربوهیدرات بیشتری که دارد، برای دوره‌های ریکاوری و بازسازی کردن ذخایر گلیکوژن عضلات مناسب است. به‌طورکلی این نوع گینر با تأمین پروتئین و کربوهیدرات، انرژی فیزیکی شما را افزایش می‌دهد. همچنین برای افرادی که به دنبال افزایش وزن هستند، توصیه می‌شود.

از سوی دیگر گینر حجم که محبوبیت بیشتری نسبت به نوع قبلی دارد، از ترکیبات چربی، کربوهیدرات و پروتئین تشکیل شده است. این مکمل به عضله‌سازی کمک می‌کند و باعث می‌شود که در مدت‌زمان کوتاهی بتوانید عضله‌های قدرتمندی بسازید.

ویژگی‌های پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات

همان‌طور که پیش­تر اشاره کردیم پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم از محبوبیت زیادی برخوردار است. البته که این پرطرفدار بودن بی‌دلیل نیست؛ زیرا این محصول ویژگی‌هایی دارد که رضایت هر فردی را به‌خوبی جلب می‌کند.

یکی از بارزترین و مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول، افزایش انرژی بدن ورزشکاران است که باعث می‌شود در تمام ساعات روز بدون خستگی ورزش کنند. در هر سروینگ این مکمل 32 درصد پروتئین وجود دارد.

از سوی دیگر دارای 700 کالری در هر سروینگ بوده و به افزایش وزن بدن کمک بسیاری می‌کند. این مکمل به افرادی که در حال عضله‌سازی هستند نیز کمک می‌کند تا فرایند آسان‌تر و سریع‌تری در پیش داشته باشند. همچنین در تسریع ریکاوری بدن نیز مؤثر است.

ترکیبات پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

به‌طورکلی در ساختار این محصول کربوهیدرات، پروتئین، پروتئین وی، ال آرژنین، گیلیسین ، سیستین و BCAA وجود دارد. تنها تفاوت گینر حجم و گینر وزن در این است که در محتویات گینر حجم چربی نیز وجود دارد.

طریقه مصرف پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم در طول روز تا حدود 2 سروینگ استفاده می‌شود. البته لازم به ذکر است که به‌شدت و میزان تمرین شما در روز نیز بستگی دارد. هر یک سروینگ را با حدود 650 میلی‌لیتر آب مصرف کنید؛ یعنی در ازای 1 سروینگ یا 6 پیمانه پودر، میزان آب گفته شده را به آن اضافه کنید. بهترین زمان برای استفاده از این محلول بعد از تمرین است.

 

هشدارها و توصیه‌ها دررابطه‌با مصرف پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات 7000 گرم

  • استفاده از پودر گلد گینر دکتر سان با طعم شکلات برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود.
  • برای خانم‌‌هایی که در دوران بارداری و شیردهی هستند به‌هیچ‌وجه مناسب نیست.
  • افرادی که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند قبل از مصرف این مکمل، به پزشک مراجعه کرده و تحت‌نظر پزشک استفاده کنند.
  • اگر پس از مصرف، به علائم حساسیت مواجه شدید، استفاده از مکمل را متوقف کرده و سریعاً به پزشک مراجعه فرمایید.
  • این محصول به‌هیچ‌عنوان برای تشخیص، پیشگیری و یا درمان مناسب نیست.
  • پس از هر بار مصرف کردن درب محصول را به طور کامل ببندید.
  • حتماً به میزان دوز تعیین شده روی بسته دقت فرمایید و بیشتر از آن مصرف نکنید.
  • در فضایی خشک و خنک و به‌دوراز دسترس کودکان نگهداری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *