مکمل ها

همه چیز درباره یونیورسال نوتریشن انیمال وی و ویژگی‌های آن

یونیورسال نوتریشن انیمال وی

یونیورسال نوتریشن انیمال وی یکی از بهترین منابع پروتئینی برای ورزشکاران به خصوص بدنسازها محسوب می‌شود. این مکمل‌ها به‌عنوان یک منبع پروتئینی در عضله‌سازی نقش بسیار مهمی دارند و می‌توانند قدرت عضلانی را در افراد مختلف به میزان زیادی افزایش دهند.

 همچنین این مکمل ( Animal whey ) به شما کمک می‌کند تا انرژی بیشتری در زمان تمرین داشته باشید و با توان بیشتری به ورزش بپردازید. این پودر پروتئین می‌تواند روند عضله‌سازی را در شما سرعت ببخشد و شما می‌توانید در مدت زمانی کوتاه توده عضلانی‌ای قوی داشته باشید. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این پودر و طعم‌های مختلف آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

مکمل یونیورسال انیمال وی چیست؟

در ابتدای مطلب بهتر است شما را بهتر با پودرهای انیمال وی آشنا کنیم. این پودر مکمل یک ترکیب پروتئینی است که از مخلوط پروتئین وی میکرو فیلتر شده به همراه کنسانتره پروتئین وی فوق فیلتر شده تولید شده است. این مکمل غنی شده با آنزیم‌های گوارشی پاپائین و بروملین است. هر پیمانه از این پودر حاوی 25 گرم پروتئین است؛ بنابراین می‌توان گفت این مکمل یکی از بهترین پودرها برای تأمین پروتئین موردنیاز بدن برای تمرین و عضله‌سازی است.

شما می‌توانید از این پودر مکمل پیش از تمرین‌های سنگین استفاده کنید و حجم عضله‌سازی خود را به میزان زیادی بالا ببرید. همچنین با استفاده از مکمل انیمال وی پس از تمرین می‌توانید روند بهبود عضله‌ها و ماهیچه‌ها را تسریع کنید و انرژی از دست رفته را به بدنتان بازگردانید. شما می‌توانید هر زمانی که نیاز به پروتئین اضافی داشتید از یونیورسال نوتریشن انیمال وی استفاده کنید. این مکمل دارای طعم‌های مختلفی است و شما می‌توانید بر اساس ذائقه‌تان یکی از طعم‌های آن را انتخاب کرده و میل کنید.

ویژگی‌های اصلی پودر مکمل یونیورسال انیمال وی

حال نوبت به آن رسیده که شما را به خصوصیات اصلی پودرهای مکمل انیمال وی آشنا کنیم. این پودر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی است که آن را از سایر رقبایش متمایز می‌کند. شما می‌توانید این مکمل را برای عضله سازی و تسریع روند آن استفاده کنید. این پودر بسیار باکیفیت است و از مواد اولیه مرغوب تولید شده است.

یونیورسال نوتریشن انیمال وی

پودر یونیورسال نوتریشن وی دارای قابلیت ترکیب با مایعات مختلف از جمله آب و شیر است. شما می‌توانید بر اساس نیازی که دارید آن را به همراه شیر یا آب مصرف کنید. انیمال وی می‌تواند قدرت شما را در هنگام تمرین‌های سنگین بدنسازی افزایش دهد و سرعت ریکاوری را در شما بالا می‌برد. در ادامه به معرفی برخی دیگر از ویژگی‌های این پودر مکمل می‌پردازیم:

  • کاملاً رژیمی
  • دارای مقدار بسیار کم کربوهیدرات و شکر
  • بسیار مناسب برای ریکاوری و ترمیم عضلات پس از انجام تمرین‌های سنگین
  • دارای خاصیت حل شوندگی بسیار زیاد
  • کاملاً خالص و تهیه شده از مواد اولیه مرغوب
  • دارای طعم بسیار خوب و دلنشین

 

طعم‌های مختلف انیمال وی یونیورسال نوتریشن

همانطور که گفته شد یونیورسال نوتریشن انیمال وی طعم‌های گوناگونی دارد و این مسئله موجب شده تا این پودر به یکی از بهترین مکمل‌ها برای انواع مختلف ذائقه‌ها تبدیل شود. درون هر یک از طعم‌های این پودر از طعم دهنده‌های متفاوتی استفاده شده است. برخی از این طعم دهنده موجب افزایش میزان انرژی و پروتئین موجود در پودر شده‌اند. در ادامه به بررسی طعم‌های مختلف این مکمل خواهیم پرداخت:

یونیورسال نوتریشن انیمال وی با طعم شکلات

نخستین طعمی که قصد معرفی آن را داریم، طعم شکلاتی است. درون مکمل یونیورسال نوتریشن انیمال وی با طعم شکلات علاوه بر پروتئین وی ایزوله شده از پودر شکلات نیز استفاده شده است. شما می‌توانید این مکمل را به همراه شیر یا آب مصرف کنید. انیمال وی شکلاتی طعمی دلپذیر و بویی بسیار خوش دارد. این طعم یکی از محبوب‌ترین طعم‌های انیمال وی محسوب می‌شود. این طعم کمی شیرین است و همین مسئله موجب شده تا خوردن آن راحت‌تر باشد.

یونیورسال نوتریشن انیمال وی

یونیورسال نوتریشن انیمال وی با طعم توت فرنگی

طعم توت فرنگی دومین طعم محبوب انیمال وی است. یونیورسال نوتریشن انیمال وی با طعم توت فرنگی دارای بوی بسیار خوشی است و طعم به شدت دلنشینی نیز دارد. درون این مکمل از پروتئین وی و طعم دهنده توت فرنگی استفاده شده است. اغلب از این پودر به همراه شیر استفاده می‌شود و طعم دلپذیر شیر توت فرنگی به شما در عضله‌سازی کمک فراوان می‌کند. طعم توت فرنگی برای ذائقه‌های خاص تولید شده است.

یونیورسال نوتریشن انیمال وی ب طعم وانیل

طعم وانیل یکی از محبوب‌ترین طعم‌های انیمال وی است. انیمال وی وانیلی دارای طعم دهنده وانیلی است و بوی بسیار خوبی دارد؛ به طوری که زمانی که درب محصول را باز می‌کنید رایحه‌ای خوش به مشامتان می‌رسد. این پودر دارای طرفداران بسیار زیادی است و در نقاط مختلف جهان برای عضله‌سازی و تسریع ریکاوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

یونیورسال نوتریشن انیمال وی با طعم موکا کاپوچینو

طعم چهارم پودرهای یونیورسال نوتریشن انیمال وی، طعم موکا کاپوچینو است. درون این مکمل‌ها از پودر و طعم دهنده‌های موکا و کاپوچینو استفاده شده است. این پودرها دارای طعم بسیار دلنشینی هستند و به علت وجود مقدار کمی پودر قهوه، مقداری کافئین نیز دارند. افرادی که به رایحه قهوه و طعم آن علاقه دارند می‌توانند از این طعم استفاده کنند.

یونیورسال نوتریشن انیمال وی کوکی و خامه

آخرین طعم تولید شده توسط کمپانی یونیورسال، طعم کوکی و خامه است. این پودرها طعمی شیرین و دلپذیر دارند و شما می‌توانید از آن‌ها برای تقویت عضلات و افزایش نیروی آن‌ها استفاده کنید. این پودر از کیفیت بسیار بالایی برخودار بوده و می‌تواند نیازهای پرتئینی شما را برآورده کند. بهتر است این پودر را به همراه شیر مصرف کنید تا طعم بهتری داشته باشد.

 

یونیورسال نوتریشن انیمال وی

نحوه مصرف مکمل‌های انیمال وی یونیورسال

همانطور که گفته شد شما می‌توانید پودرهای مکمل انیمال وی را با مواد مختلف ترکیب کنید. شما قادر هستید پودر مکمل خود را به همراه آب یا شیر استفاده کنید. برای این کار بهتر است به نظر و توصیه مربی خود توجه داشته باشید و ببینید که او به شما توصیه می‌کند تا مکمل خود را به همراه آب یا شیر مصرف کنید. اغلب از مدل‌های وانیلی و کاپوچینو و موکا به همراه آب استفاده می‌شود تا طعم بهتری داشته باشند.

بهتر است یک پیمانه از پودرهای مکمل یونیورسال نوتریشن انیمال وی را به همراه آب یا شیر مخلوط کنید و سپس با استفاده از شیکر آن‌ها را به خوبی هم بزنید تا مواد به طور کامل با هم ترکیب شوند. شما می‌توانید در روزهای تمرین از یک تا دو پیمانه و حتی بیشتر از این پودرها استفاده کنید و روند عضله‌سازی خود را سرعت ببخشید. همچنین با استفاده از این مکمل پس از تمرین سرعت ریکاوری را افزایش می‌دهید و میزان عضله‌سازی را به میزان زیادی بیشتر می‌کنید.

 

یونیورسال نوتریشن انیمال وی

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با یونیورسال نوتریشن انیمال وی و ویژگی‌های آن آشنا کنیم. این مکمل نقش بسیار مهمی در عضله سازی دارد. به علت وجود مقادیر زیادی پروتئین این پودر قادر به تسریع روند ریکاوری نیز هست. همچنین مکمل انیمال وی دارای طعم‌های مختلفی است و شما می‌توانید برای اساس ذائقه خود یکی از طعم‌های آن را خریداری کنید و به همراه شیر یا آب میل کنید. شما می‌توانید این پودر مکمل را از وب‌سایت مکمل پلاس تهیه کنید و از اصالت آن مطمئن باشید. مکمل پلاس در سریع‌ترین زمان محصول شما را به دستتان می‌رساند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *